LED Lashes

LED Lashes

LED blakstienų priauginimas – inovacija blakstienų pasaulyje!

Greitas klijų džiūvimo laikas reiškia, kad nebus papildomų garų , kuriuos turi įprastiniai priauginimo klijai , kurie garuoja intensyviai sukeldami diskomforto jausmą klientui. Tai ne tik saugiau, bet ir patogiau!

Gyvename greitame pasaulyje, klientai nori greitų , bet kokybiškų procedūrų. Ar tai įmanoma?
Tikrai taip ! Naudodami  šia priauginimo techniką, klijai stingsta greitai, blakstienos nebijos vandens garų, makiažo priemonių IŠKART po procedūros. Taip sumažinsime kliento priežiūros laiką.

Geriausias dalykas dirbant su LED priauginimu, jog klijų konsistensija lankstesnė nei įprastai, bei užtikrina iki  25 % ilgesnį išnešiojimą.

Apytikslis lempos tarnavimo laikas yra iki 30 000 valandų! Jei skaičiuojame 1,5 valandos vienam klientui, tai reiškia, kad lempa galėsite naudoti 20 000 klientų.

Jeigu darysime prielaidą, kad atliekame procedūrą 40 klientų per savaitę  tai reiškia, kad lempos užtenka 500 savaičių nenutrūkstamo darbo. Taigi apie 9,5 metų.

AR TAI SAUGU?

Procedūra yra visiškai saugi. Klijų technologija veikia nuo šviesos diodo aktyvavimo (LED).  Klijai sukietėja itin greit (1-2s) palyginti su tradiciniais klijais jie tai daro iki 24h.
TAIP PAT PRIVALOTE laikytis visų saugos nurodymų, kad nepakenktų jūsų akims! Turite pasirūpinti, kad nei jūs, nei klientas nežiūrėtų tiesiai į šviesą. Proceduros metu  lempa šviečia iš viršaus į užmerktą voką, o ne tiesiai į akį. Tad turite informuoti klientą, kad neatsimerktų kol procedūra nebus baigta.  Lempos galvutė turi būti maždaug 10–15 cm atstumu nuo natūralių blakstienų.

Klijai yra sukurti specialiam naudojimui akių zonoje, NEGALIMA dirbti su tradiciniais klijais naudojant LED šviesą.  Klijai turėtų būti laikomi vėsioje ir sausoje vietoje, bet ne šaldytuve.

BLAKSTIENAS galima pašalinti blakstienų tirpikliu. Rekomenduojame gelio pagrindo valiklį, kuris nebėga.

PROCEDŪROS NEREKOMENDUOJAMA ATLIKTI :

Nėščiosioms ar krūtimi maitinančioms mamoms gali būti atliekamas priauginimas tik prieš tai pasitarus su gydytoju.
Sistema neturėtų būti naudojama, jei yra ligų akies srityje: įbrėžimai, neužgiję randai, pūslelinė, psoriazė, kitos infekcinės ar uždegiminės odos ligos, grybelinės infekcijos, žaizdos, saulės nudegimas, neurodermitas, odos vėžys.
Sistema neturėtų būti naudojama, jei klientas turi šiuos simptomus:
Epilepsija, polimorfinė šviesos dermatozė, padidėjęs jautrumas šviesai, spindulinė ar chemoterapija, hemofilija.

KLIJAI

– 8 iš 10 alergiškų klientų gali džiaugtis priaugintomis blakstienomis
– Pamirškime drėgmės ir temperatūros stebėjimą kabinete. Jūsų klijai veiks bet kokiomis oro salygomis. Klijų lašiuko nereikės keisti kas 10-15 min.
– Klijai visiškai sukietėja per 1-2 sekundes
– Nebereikiadirbti akių keitimo principu, taip jūsų darbo našumas gali padidėti iki 30%
– Nesijaudinkite: blakstienas vis tiek galite nuimti įprastai su klasikiniu valikliu. Papildymo metu išaugusias blakstienas galite pašalinti pincetu taip pat, kaip įprastai.
– PRIEŠ pradedant darbą klijus geriausia paplakti apie 30s.

– Vienuose mūsų klijuose yra cianoakrilato, kituose – ne. Tad galite pasirinkti jums tinkamus ir patinkančius. 

Pirkinių krepšelis
EUR Euras