LED Lashes

LED Lashes

LED LASHES!

ŠI SISTEMA buvo sukurta mokslininkų ir inžinierių naudojant LED šviesos technologijas. Tai revoliucija blakstienų priauginimo srityje, kai klijams sukietėti reikalinga LED matoma šviesa. Rezultatas yra patvarus ir lengvas. Klijų garai nebėra tokio intensyvumo kaip greitai džiūstantys įprasti blakstienų priauginimo klijai. Visai procedūrai užtenka vieno lašelio klijų.

Kaip tai veikia?

Klijai sudžiūna per  2-3 sekundes su led blakstienų  SISTEMOS ĮRENGINIU. Plonas klijų sluoksnis užtikrina greitą ir maksimalų sukibimą ir natūralios blakstienos apgaubimą bei iš karto išdžiūvusį rezultatą. Blakstienos daugiau niekada nesulips, nes klijai džiūsta kitokiu principu bei nelimpa prie kaimyninių blakstienų. Tai žymiai palengvina blakstienų meistrų darbą. Klijai turi  itin mažą kvapo ir garų lygį (jo nejaučia nei klientas nei meistras). Tai nedirgina akių, nes klijai iš karto sudžiūna, o klijų garai nesuaktyvėja net ir po dušo ar sąlyčio su dideliu karščiu. Klijus galima pašalinti su specialiu nuemėju kitaip tariant klijų tirpikliu.

Naujos technikos privalumai

 • Tai saugi procedūra žmogaus kūnui ir akiai, nes šviesos spektras šviečia per apsauginį stikliuką ir spinduliuotė nėra kenksminga klientui arba meistrui;
 • Procedūra tinkama visoms klientėms ir nuo šiol net alergiškos klientės , kurios ilgą laiką turėjo alergijas bei akių uždegimus po įprasto blakstienų priauginimo – galės be jokio diskomforto eiti į blakstienų priauginimo procedūrą bei ilgiau džiaugtis priaugintomis blakstienomis.
 • Taip pat tai didžiulis pliusas MEISTRĖMS, kurios negali dirbti su įprastais blakstienų priauginimo klijais, nes turi alergiją cPasaulyje daug meistrų būtent dėl to ir baigia blakstienų priauginimo karjerą.
 • Šios sistemos klijai yra sertifikuoti ir veikia saugiai nepažeidžiant kliento akies obuolio arba akies voko.
 • Nebereikės ieškoti ‘gerai’ dirbančių klijų, nes su šiais led klijais nebereikės žiūrėti į patalpos temperatūros bei dregmės lygį. Taip pat klijų susinaudoja daug mažiau, nes vieno lašiuko pakanka 2 priauginimams (jei tai trumpas laiko tarpas iki sekančio kliento).
 • Sutaupoma laiko, nes dirbant nebereikia jaudintis dėl sukibimų. Sukibimai šioje technikoje tiesiog neįmanomi.
 • Procedūros kaina žinoma priklauso nuo šalies, miesto bei meistriškumo lygio. Pradedančiosios meistrės blakstienų priauginimo versle įkainoja šią procedūrą pigiau, tačiau tai nebus dvigubo šuolio kaina nuo įprasto blakstienų priauginimo.
 • Darbo technikos (klasikinis blakstienų priauginimas ar volume ) išlieka tokios pat kaip ir iki šiol. Dirbtinės blakstienos taip pat lieka tokios pat kaip ir įprastame blakstienų priauginime.
 • Naujas priauginimo būdas pritrauks didesnį ratą klientų, kadangi visi klientai norės išmėginti šią blakstienų priauginimo 2021 inovaciją.
 • Šiai technikai skirti klijai išsinaudoja dvigubai mažiau ir jų galiojimo laikas yra ilgesnis.
 • Taip pat pincetai gali būti naudojami meistrų pamėgti – nėra kitokios specifikos pincetams.
 • Led klijai yra patvaresni ir elastingesni, to pasekoje priaugintos blakstienos krenta tik tuomet kai iškrenta natūralios blakstienos arba krenta rečiau.
 • Korekcija atliekama taip pat įprastai kaip ir įprasto blakstienų priauginimo (t.y. nuimamos nuaugusios toli nuo blakstienų šaknų blakstienos ir priklijuojamos naujos).
 • Nepainioti LED principo ir UV, nes tai skirtingo spektro šviesos.

_______

P.S. Tiesa, kurį laiką buvo manoma, kad LED šviesa kenkia žmogui ir aplinkai, tačiau moksliniais tyrimais ši hipotezė buvo paneigta. Priešingai –įrodyta, kad LED šviesa tausoja elektros energiją, aplinką ir neturi įtakos žmogui.

Pirkinių krepšelis
EUR Euras