Blakstienų laminavimas

Nauja procedūra  - laminavimas su  Lash Vitae

Ši procedūra - tikras protrūkis blakstienų laminavimo industrijoje!

Sudėtys sukurtos Švedijoje, jų atžvilgiu buvo atlikti visi įmanomi tyrimai.

„Trigubos regeneracijos“ komplekso unikali formulė užtikrina rekonstrukciją: jos mikrodalelės įsiskverbia į plauko vidų, kur vyksta sukibimas su keratino skaidulomis, ir užpildo tuščias ertmes kaip statybinė medžiaga.

Tai reiškia, kad mes kelis kartus padidiname plauko gyvybingumą, giliai  pamaitiname – makroelementai nelieka blakstienos paviršiuje arba po kutikulės sritimi, kas skatintų jų išplovimą bei sumažintų veiksmingumą, o molekulinė formulė leidžia įsiskverbti į folikulinę zoną ir išlikti ten kelis mėnesius; be to, vyksta blakstienos sustorėjimas dėl esančių plauko viduje keratinocitųproliferacijos.

Sudėtyje yra unikalių peptidų (inovacija kosmetologijos pasaulyje), kurie ne tik atstato plauka, gerina folikulų vystymąsi, bet ir stiprina plauko šaknį bei skatiną jo augimą.

Priemonių sudėtyse yra „žaliausių“ pasaulyje komponentų, tačiau jos neturi uždrausto Europoje „natrio bromato“. Iš jų buvo eliminuoti visi komponentai, kurie galėtų neigiamai paveikti plauką. Taip pat sudėtyse nėra kvapiųjų medžiagų, kvapo neutralizatorių.

Nauja procedūra ir  medžiagos sudomina bet kurį meistrą, tačiau kas gi išskiria Lash Vitae iš kitų?

Sudėtyse yra aminorūgščių, kurios yra lyg statybinė medžiaga blakstienoms. Šios aminorūgštys sukurtos dirbtinai, BET jos puikiai integruojasi į mūsų natūralias blakstienas! Mūsų blakstiena atrodo kaip bendrasis kabelis – ji užpildyta „vamzdeliais“, kuriuose yra dar milijonai vamzdelių, juose –  aminorūgščių „spyruoklės“, ir bet kokie „spyruoklės“ gedimai verčia jas trūkinėti, o tam, kad jos atsistatytų, reikia statybinės medžiagos, kuri „įsitaisys ir užlituos“ įtrūkimą. Neužpildys ertmes paprastai, kaip smėlis, o įsiskverbs į visas jūsų indo ertmes, kokybiškai užtaisys jas, lyg ir nebūtų jokių įtrūkimų – iš esmės, tai suvirinimo principas! Tačiau jūs galite paklausti – o kaip gi botoksas? Taigi, botoksas – kaip smėlis, jis užpildo tuščias vietas, maitina, bet, deja, po kurio laiko išsiplauna. Jo funkcija – pamaitinti, sudrėkinti, suminkštinti ir apsaugoti plauką nuo išorinių veiksnių.

Pagrindinis procedūros privalumas slypi tame, kad kompleksas įsiskverbia į folikulų sritį, laikosi ten beveik du mėnesius ir skatina aminorūgščių formavimąsi, kurių reikia plauko sandarai. Pastarosios savo ruožtu išplečia kapiliarus ir paleidžia neįtikėtiną ritmą, kaip statybose: „turime dirbti viršvalandžius, dirbame be išeiginių, pietų ir pertraukų, priduodame objektą pirmiau, nei konkurentai“. Galų gale, organizmas, kaip statybininkas „stato“ vien tam, kad spėtų, ir vien dėl akių – vieną kutikulių sluoksnį, o iš tikrųjų viduje yra tuštuma.

Lash Vitae niekur neskuba, sintezė vyksta natūraliai, todėl po procedūros blakstienos auga kiek storesnės, tankesnės ir stipresnės. Nesitikėkite kareprosto efekto. Viskas iš gamtos, bet rezultatas yra akivaizdus!

Sudėtys yra prailginto poveikio, jų tikslas – estetiškas, gražus užriestų blakstienų vaizdas, blakstienų vientisumo atstatymas iš vidaus, bei blakstienų atnaujinimas, t.y. tankumo ir storio suteikimas.

Natūralus, tačiau šiek tiek paryškintas grožis visada atrodys žaviau. Kiekviena savyje turime išskirtinio žavesio, tad kodėl jo neprabrėžus, o ypač tokiu būdu, kuris padeda atgaivinti blakstienas.

Blakstienų laminavimo kursai

Po kursų išduodamas AKREDITUOTAS TARPTAUTINIS sertifikatas anglų kalba.
Kursai skirti pradedantiesiems bei pažengusiems meistrams, norintiems išmokti taisyklingai atlikti laminavimo procedūras. Po kursų suteikiamos mokinio nuolaidos visai VITAE produkcijai.

Ko išmoksite Blakstienų laminavimo kursų metu?

• Higienos normas
• Darbo vietos pasiruošimą
• Plauko augimo ciklus
• Atlikti blakstienų laminavimą su Lash Vitae priemonėmis
• Kuo skiriasi cheminis rietimas nuo laminavimo?
• Priemonių sudėtys
• Priemonių ph
• Kaip išsirinkti priemones?
• Laminavimas su silikoniniais klijais ir gluebalm
• Kontraindikacijos
• Kaip kokybiškai dirbti su laminavimo priemonėmis
• Priežiūra po procedūros
• Alergines reakcijas
• Dažniausiai daromas meistrų klaidas
• Kaip ištaisyti blogai atliktą darbą
• Kaip tinkamai nufotografuoti savo atliktą laminavimo procedūrą

Lash Vitae antakių ir blakstienų laminavimo priemonės:

• Švediškas prekinis ženklas
• Lengvas naudojimas, bei inovatyvios sudėtys padidina darbo kokybę
• Patentuota molekulinė formulė leidžia įsiskverbti į folikulinę zoną ir išlikti ten kelis mėnesius
• Ypač patogios pakuotės, kurios prailgina priemonių galiojimo laiką
• Blakstienos sustorėja net iki 30% !
• “European higt-end” prekės ženklas “Lash Vitae” nenaudoja jokios griežtos cheminės medžiagos, nėra formaldehidų ir parabenų
• Visi produktai yra hipoalerginiai

P.S. Privaloma išankstinė rezervacija ir avansinis mokėjimas. Avansas negrąžinamas, jei neatvykstama į kursus arba atšaukiami kursai, likus mažiau nei 14 dienų iki jų pradžios. Susirgus ar esant kitoms asmeninėms problemoms, kursų datą galima perkelti.

MASTER CLASS - Blakstienų laminavimas

Blakstienų laminavimo Master Class kursas kirtas jau pažengusiems meistrams, kurie norėtų pasitobulinti, pagilinti savo žinias, pamatyti ir susipažinti su naujovėmis, o galbūt išbandyti kitus produktus ar darbo technikas.

Kursų metu dalinamės naujausia informacija apie laminavimą, jo subtilybes, patarimais bei problemų sprendimo būdais, atsakome į visus jums kylančius klausimus. Gaunate didžiulį žinių bei praktikos bagažą, kurio reikia norint perkelti savo darbą į naują ir aukstešnį lygį.

Užsiregistruokite į mūsų Master Class kursus ir leiskite  jums padėti tapti blakstienų laminavimo ekspertu!

Po kursų išduodamas AKREDITUOTAS TARPTAUTINIS sertifikatas anglų kalba, suteikiamos mokinio nuolaidos visai VITAE produkcijai.

P.S. Privaloma išankstinė rezervacija ir avansinis mokėjimas. Avansas negrąžinamas, jei neatvykstama į kursus arba atšaukiami kursai, likus mažiau nei 14 dienų iki jų pradžios. Susirgus ar esant kitoms asmeninėms problemoms, kursų datą galima perkelti.

Susidomėjote mūsų mokymo programomis?

Užpildykite anketą ir su jumis susisieksime artimiausią darbo dieną.

Pirkinių krepšelis
EUR Euras