Antakių laminavimas

Antakių laminavimas

Antakių laminavimas –   antakių formavimo tendencija. Makiažo meistrai ir grožio kūrėjai Instagram tinkle pradėjo naudoti įvairius produktus, tokius kaip antakių geliai, įvairūs vaškai , muiliukai , kad pakeltų antakių plaukelius ir išlaikytų juos vietoje. Estetikai ir antakių specialistai greitai sugalvojo procedūrą, kuri šią antakio išvaizdą išlaiko ilgai suteikiant ne tik pakeltų plaukelių efektą, bet ir ištiesinant bei nudažant, suteikiant nepriekaištingą formą. Taigi antakių laminavimas yra procedūra, kuri suteiks itin madingus antakius, pašalins visus antakių nelygumus bei išlaikys juos stilingus iki 6 savaičių.  Antakių laminavimas yra puikus sprendimas susiduriant su tokiomis antakių problemomis kaip garbanotas, nepaklusnus ar nevienodomis kryptimis augantis plaukas. Procedūra yra ir praktiška, nes rezultatas išlieka gana ilgai .

Antakių laminavimas su Vitae Brow

Vitae brow Lamination Lotion skirtas atverti plauko kutikulę ir suardyti disulfidinius ryšius plauko viduje.

Vitae Brow Fixing Lotion skirtas suformuoti naujas disulfidinės jungtis, sukūrti jas naujoje pozicijoje. užfiksuoti naują plauko kryptį.

Vitae Brow Sculpting gel skirtas suglotninti plauko kutikule, pridrėkinti plaukelį, sumodeliuoti antakį. Primaitinti plaukelį, prisotinti ir sudrėkinti jį, maksimaliai pagerinti jo būklę po cheminės reakcijos.

Formuokite antakius su Vitae Brow ir džiaugitės tobulu rezultatu!

Pirkinių krepšelis
EUR Euras